Home » Deelnemers » 2010
Deelnemers Oldebroek 2010

Geplaatst: maandag 5 juli 2010

Nieuwelingen (start 18:30)

rugnNr naam woonplaats LicentieNr vereniging
         
1 Levi  Arts HOEVELAKEN 15261 W.V. Eemland
2 Stephen van den Berg RIJSSEN 15435 AWV de Zwaluwen
3 Hessel  Bokhorst ALMERE 15372 WTC de Amstel
4 Maikel  Bos OLDEBROEK 15556 WV De IJsselstreek
5 Marco  Brienisse OPHEUSDEN 15424 WV de Valleirenners AXA
6 Milan  Broer BARENDRECHT 15091 RTC de Hoekse Renners
7 Kevin  Coster HASSELT 15473 WV Noord-Westhoek
8 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD 15358 K.W.C. Kampen
9 Beau  Duvigneau ZUTPHEN 15416 E.T.P. Zutphen
10 Ewoud  Hartemink AMSTERDAM 15322 WTC de Amstel
11 Wouter van der Hauw ALMERE 15376 GWC de Adelaar
12 Rick  Hazelaar ACHTERVELD 15565 W.V. Eemland
13 Sander  Hazelhoff KAMPEN 25056 K.W.C. Kampen
14 Maarten  Hof HEERENVEEN 15293 WV Olympia
15 Thomas  Junte DOORNSPIJK 15432 WV De IJsselstreek
16 Maarten  Junte ELBURG 15502 WV De IJsselstreek
17 Arvid de Kleijn HERVELD 15575 WTC de Betuwe
18 Fabrizio  Korsman HOOGVLIET ROTTERDAM 15148 PRC Delta
19 Robert van Lohuizen HATEM 15449 K.W.C. Kampen
20 Joey van Manen VEENENDAAL 15320 WV de Valleirenners AXA
21 Rick  Nobel FOUDGUM 15219 WV Otto Ebbens
22 Dylan  Ossendrijver WEZEP 15104 UWTC de Volharding
23 Gerwin  Oudhof WEZEP 25010 WV De IJsselstreek
24 Niels  Potze ADUARD 15438 NWV Groningen
25 Jeroen  Ras LISSE 15430 RTV de Bollenstreek
26 Jelle  Soet HEERENVEEN 15009 WV Olympia
27 Diederik  Tuin PUNTHORST 15264 WV Noord-Westhoek
28 Twan van Varik DRONTEN 15098 WV De IJsselstreek
29 Tristan  Vlijm HULSHORST 25021 WV De IJsselstreek
30 Dylan van Zijl HARDERWIJK 15197 WV De IJsselstreek

Amateurs A / Junioren (start 20:00)
rugnNr naam woonplaats LicentieNr vereniging
         
1 Gerko  Amsink GRAMSBERGEN 11095 Hardenberger WSV
2 Dennis  Amsink HARDENBERG 11507 Hardenberger WSV
3 Sjoerd  Bakker BEILEN 12121 W.V. Meteoor Assen-Roden
4 Eddy de Boer ASSEN 11875 W.V. Omega
5 Stefan  Boeve NIJVERDAL 12333 Cycle Club 75
6 Delon  Braamhaar ENTER 11833 AWV de Zwaluwen
7 Jurgen te Brake GRONINGEN 11089 RTC de Stofwolk
8 Michael  Breedt DIEMEN 10402 WTC de Amstel
9 Jarno  Bril ODOORN 11391 WSV Emmen
10 Henri ter Denge RIJSSEN 10855 WV de Moraal
11 Remco van Dijk BALKBRUG 10760 Hardenberger WSV
12 Bernie  Dolfsma IJSSELMUIDEN 12145 K.W.C. Kampen
13 Hendrik  Dorgelo ZWOLLE 10243 K.W.C. Kampen
14 Wim  Engel STAPHORST 10458 WV Noord-Westhoek
15 Patrick van Gortel APELDOORN 11055 AR en TV de Adelaar
16 Gerwin  Groenewege ELBURG 10110 WV De IJsselstreek
17 Arjan de Haan ROUVEEN 10481 WV Noord-Westhoek
18 Gertjan  Hamstra ERMELO 12349 WV De IJsselstreek
19 Bertrand  Hartemink AMSTERDAM 12337 WTC de Amstel
20 Jaap ten Have ELBURG 10897 WV De IJsselstreek
21 Arjan  Hokse STAPHORST 11512 WV Noord-Westhoek
22 Jan de Jager TERBAND 11581 WV Olympia
23 Jeroen  Kleis DRONTEN 11332 WSV Flevoland
24 Mirgo  Koehorst OOTMARSUM 10315 WV Holten
25 Ronald  Kruijer HEILIGERLEE 11039 W.V. Omega
26 Jos de Laat RUTTEN 10742 FTC Marknesse
27 Tim  Leusink ELBURG 12474 WV De IJsselstreek
28 Bas  Lindeboom BUNNIK 11012 E.T.P. Zutphen
29 Tom  Maatkamp WARNSVELD 23042 E.T.P. Zutphen
30 Mark van Manen HATTEM 11660 WV De IJsselstreek
31 Gerben  Mensink EMMELOORD 10993 FTC Marknesse
32 Henri  Mol HULSHORST 11873 WV De IJsselstreek
33 Wim  Mol HOLLANDSCHEVELD 10604 WRV de Peddelaars
34 Martijn  Mooi HATTEM 10563 WV De IJsselstreek
35 Roel  Mouris WAVERVEEN 12321 WTC de Amstel
36 Gert  Mulderij ELIM 11072 Hardenberger WSV
37 René  Nijhuis MARKELO 10671 WV Holten
38 Han  Oosterveen VROOMSHOOP 10997 Cycle Club 75
39 Taeke  Oppewal HEERENVEEN 11253 WV WoonExpo Kapenga
40 Wierd  Osinga ADUARD 11793 NWV Groningen
41 Johan  Overweg ZWOLLE 10784 WV Noord-Westhoek
42 Gerard  Procee WILDERVANK 10150 W.V. Omega
43 Wibo  Reen SNEEK 10195 WV WoonExpo Kapenga
44 Henk  Ringersma LEEUWARDEN 10076 LWV de Friesche Leeuw
45 Richard  Roordink WEZEP 10122 WV Salland
46 Roland  Rozenveld NUMANSDORP 11173 RRC de Pedaalridders
47 Gert  Ruitenberg OOSTERWOLDE 11180 MBC Bar End
48 Rene  Ruitenberg WEZEP 11860 MBC Bar End
49 Henk-Jan  Schelhaas STEENWIJK 12064 WRV de Peddelaars
50 Gert  Stappenbelt APELDOORN 10424 MBC Bar End
51 Thijs  Straatsma EMMELOORD 10829 FTC Marknesse
52 Arnold van de Streek OLDEBROEK 10969 WV De IJsselstreek
53 Leon  Strötker ENSCHEDE 12481 RTV Oldenzaalse WCL
54 Frank  Takens BELLINGWOLDE 11919 W.V. Omega
55 Gerrit  Terpstra LEEUWARDEN 11642 LWV de Friesche Leeuw
56 Ruben  Ubels NIJKERK 12255 W.V. Eemland
57 Erwin de Valk HOLTEN 10501 WV Holten
58 Jelle  Varwijk DE WILP 12200 WV WoonExpo Kapenga
59 Niek  Velthuis OLDENZAAL 11473 WV Holten
60 Michiel  Vissink WENUM WIESEL 12019 AR en TV de Adelaar
61 Michel  Warlich HEERDE 10690 WV Salland
62 Jens  Zwitser KATWIJK 10151 MBC Bar End

Powered by Sagitarius CMS